1

Temat: Automatyczne logowanie - jak to działa?

Forum umożliwia założenie konta i logowanie za pomocą portali Google i Facebook.

Facebook
Aby zarejestrować się lub zalogować za pomocą Facebook wybierz odpowiednią opcję. Zostaniesz poproszony o udzielenie zgody na przekazanie adresu e-mail i swojego imienia do aplikacji rejestrującej użytkownika Forum. Konto zostanie automatycznie założone i odbędzie się automatyczne logowanie. Twoją nazwą użytkownika będzie login z adresu email, np. jeśli na Facebooku podpięty masz adres email jankowalski7@email.com to loginem na Forum będzie jankowalski7. Nie musisz o tym pamiętać. Klikając zaloguj ponownie odbędzie się automatycznie uwierzytelnienie danych z Facebook i logowanie zostanie zakończone.

Google
Aby zarejestrować się lub zalogować za pomocą Google wybierz odpowiednią opcję. Zostaniesz poproszony o udzielenie zgody na przekazanie adresu e-mail i swojego imienia do aplikacji rejestrującej użytkownika Forum. Konto zostanie automatycznie założone i odbędzie się automatyczne logowanie. Twoją nazwą użytkownika będzie login z adresu email, np. jeśli na Google podpięty masz adres email jankowalski7@email.com to loginem na Forum będzie jankowalski7. Nie musisz o tym pamiętać. Klikając zaloguj ponownie odbędzie się automatycznie uwierzytelnienie danych z Google i logowanie zostanie zakończone. Aby wyłączyć automatyczne logowanie za pomocą Google, przejdź do swojego profilu i kliknij "Odłącz to konto Google" jak na screenie poniżej

Automatyczne logowanie - jak to działa?

Twój profil zostanie automatycznie uzupełniony danymi z portali. Jako Twoją lokalizację wybierzemy lokalizację związaną z Twoim numerem IP. Zalecamy zmianę tych danych w profilu jeśli nie są w 100% zgodne ze stanem faktycznym.

Czas ważności cookie indentyfikującego użytkownika to 14 dni od ostatniej wizyty na Forum.